Executive search

Nacházíme nejvhodnější kandidáty na strategické a TOP manažerské pozice. Obsaďte do své firmy odborníky, kteří na trhu práce nejsou         k nalezení.

Nacházíme nejvhodnější kandidáty

Nacházíme vhodné kandidáty tam, kde běžné metody selhávají. Obsaďte pracovní pozice s maximální diskrétností. Oslovte i kandidáty, kteří práci aktivně nehledají.

Oslovíme celý trh

Ti nejvhodnější kandidáti na Vaše pozice možná nyní aktivně nehledají práci. Jejich vyhledáním a oslovením zasáhneme celý dostupný trh kandidátů. 

Garance 6–12 měsíců

Nacházíme ty správné kandidáty pro Váš byznys. Proto máte na každého doporučeného kolegu garanci 6–12 měsíců.

Neslibujeme nesplnitelné

Nyní máme 97 % úspěšně obsazených projektů. Pokud však Váš kandidát na trhu práce neexistuje, zjistíme proč a nabídneme řešení.

Do 8 týdnů je hotovo

Naše práce je o systematických krocích, které vedou k jasnému výsledku. Proto Vaše top manažerské      i úzce specializované pozice obsadíme za 6–8 týdnů.

Jak to funguje?

Naše dlouholeté know-how, systematický přístup a dobrá znalost Vašich potřeb jsou základem naší práce. Ozvěte se nám a my se s Vámi domluvíme na podrobnostech.

Definice

Identifikujeme ideálního
kandidáta.

Průzkum

Najdeme všechny  relevantní firmy a kandidáty.

Schůzky

Naše a Vaše schůzky s kandidáty. 

Prověření

Další kola, case study, psychodiagnostika atd.

Nabídka

Dotáhneme konkrétní podmínky spolupráce.

Opíráme se o dlouholeté zkušenosti našich konzultantů

Naši konzultanti za sebou mají dlouhé roky vlastních manažerských zkušeností. Vyhledání a náboru TOP manažerských a strategických rolí se věnují už mnoho let      a setkali se s tisíci kandidátů. Díky tomu rozumí Vaší situaci, umí pochopit Vaše potřeby a nabídnou vhodné řešení. 

Stojí za námi stovky spokojených klientů

Jsme pyšní na každý náš společný úspěch. Našimi partnery
jsou i následující společnosti.

14

let na trhu

1000+

obsazených pozic

97%

úspěšnost

45 000+

šálků kávy s kandidáty

S recruitery flow-r executive search spolupracuji již mnoho let a děkuji jim za spoustu vynikajících kolegů a zajímavých setkání. Jedna z věcí, kterých si cením, je jejich snaha pochopit nejen hledanou pozici, ale i hledaný profil kandidáta z pohledu týmu, do kterého bude nastupovat. Po letech spolupráce je to již snadnější, znají moje očekávání. K výběru dostanu vždy kandidáty, kteří odpovídají nejen profesním, ale i lidským požadavkům. V nedávné době pro mne hledali i kolegy v zahraničí pro naše pobočky a opět úspěšně.
Karin Hrunková CFO ASSA Abloy East Europe https://www.linkedin.com/in/karin-hrunkov%C3%A1-7b583513/
S flow-r executive search máme zkušenosti už nějaký ten rok. Primárně spolupracujeme s Pavlem Plachým. Jako skupina několika společností potřebujeme servis, který je dodavatel schopen dodat pro různé entity a jejich potřeby. To se Flow-r daří. Spolupráce s nimi je vždy na velmi profesionální úrovni, velmi oceňuji jejich pro-aktivní přístup a otevřenost. Pavel s námi udržuje pravidelný kontakt a ví, co se u nás děje. Díky tomu je pak nastartování každé nové zakázky jednoduché. Díky za vše.
Zuzana Formánková Executive Manager - Recruitment, skupina ČSOB https://www.linkedin.com/in/zuzana-form%C3%A1nkov%C3%A1-89ab619/
Pavel Plachý z flow-r executive search ve mě oživil mé původní představy a očekávání toho, jak by měl vypadat a fungovat headhunter. Evidentně jsem potřeboval čas a trochu štěstí se nakonec s Pavlem potkat, abych viděl, jak vypadá ryzí práce "s lidmi". Opravdu správně zformulovat Vaše silné a slabé stránky, ale hlavně vidět přidanou hodnotu v tom, co Vás baví a naplňuje. Osobně mě ale nadchlo, že viděl a dokázal si uvědomit potřeby firmy několik měsíců a let dopředu a podle toho byl schopen identifikovat vhodného kandidáta a schopnosti, které budou potřeba až mnohem později. Je až neskutečné, že i v dnešní době je někdo schopen toto vše zasadit do dobrého osobního příběhu bez ohledu na obor ve kterém se pohybujete a jehož hlavním středem jste Vy – ať již jako kandidát nebo Vy jako klient.
Oldřich Myslivec CFO Qminers https://www.linkedin.com/in/oldrichmyslivec/

Formulář

Kontaktujte nás

Potřebujete partnera, který Vám pomůže s obtížně obsaditelnými pozicemi? Ozvěte se nám!

Kontaktujte Pavla